Afirmační karty Má energie

Rytmické verše 

"Když se nepovzbudíme sami, mohou nás povzbudit vhodně zvolené afirmace. A když jsou navíc hezky rytmické a jejich slova kloužou po nerovnostech života stejně lehce jako voda po vymletých oblázcích, tím lépe."

Tak zní text ze zadní strany minibrožurky vložené do krabičky s kartami Má energie. Brožurka není mezi karty vložená náhodou, protože ani veršované afirmační karty Má energie nevznikly náhodou. Brožurka zaznamenává příběh jejich vzniku a rovněž se dotýká i mého dispečerského vztahu s firmou Petrokámen, která před léty přesunula zmíněný příběh na úplně jinou kolej.

Tyto karty svými kořeny nebloudí někde vysoko v oblacích, ale prorůstají jimi do země, jak to správné kořeny dělají. Jejich duchovní rozměr nedokáži a neumím zhodnotit, proto se raději držím více při zemi. Jinými slovy nevím, zda lze v kartách hledat duchovno - ale určitě v nich můžeme najít duši. 

Nežádal bych po Vás adresu a identifikaci, ale zatím mohu karty posílat pouze poštou - a tam to bez jistých údajů nejde.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reakce, kterou na karty poslal pan Martin Ronge:

"Leze z toho vůle a odhodlání se nevzdat, taková úpornost projít, i když se nedaří - a jsem si vědom toho, že je to podloženo reálným zážitkem. Za mne to bude mít pro řadu lidí opravdu velkou cenu, zvlášť dnes. Líbí se mi taky, že to není nějak omalované do 'duchovna', život je duchovní sám o sobě, žitelný v jakékoli podobě."